search
--%>

KOVOKON POPOVICE S.R.O.

Společnost KOVOKON působí na českém trhu již od počátku devadesátých let, a to v oboru CNC obrábění výrobků pro automobilový, letecký, elektrotechnický a strojírenský průmysl. Mezi standardně obráběné materiály (soustružení, frézování, broušení, vrtání) patří šedá a tvárná litina, hliník, ocel, nerez a Inconel.

Řízení výroby a digitalizace výroby s využitím MES PHARIS v Kovokon

ŘEŠENÍ

Jeden z našich prvních implementačních projektů a dlouhodobý zákazník. Výrobní informační systém MES PHARIS zde zastává roli výrobního systému pro řízení a monitoring kovoobráběcího provozu.

Dnes náš systém pokrývá celou řadu procesů, nicméně samotná implementace byla ukázkou toho, jak stačí začít s málem a výsledky se dostaví okamžitě.

Naše pozornost směřovala zprvu pouze na klíčové prvky výroby, tedy sběr výrobních cyklů z každého pracoviště a online registrace pracovníků výroby. S využitím časové osy modulu OEE na sebe pozitivní zpětná vazba nenechala dlouho čekat. Výrazné zlepšení pracovní morálky bylo podtrženo samotnými čísly doložitelnými ke každé činnosti výrobního procesu.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@unis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN