--%>

FOREZ HOLDING A.S.

Firma Forez byla založena v roce 1996 jako malá nástrojárna. Od té doby prošla dlouhou, ovšem velmi strmou, cestou vzhůru. Sériovými dodávkami kovových dílů zastřiknutých nebo montovaných do plastů se společnost řadí mezi kompetentnější výrobce a svými dodávkami kov-plast se, na poli silné konkurence, posunula do užší skupiny systémových dodavatelů tzv. druhého pilíře v automotive výroby, a to jak pro tuzemské, tak i pro nadnárodní společnosti.
Řízení výroby s MES PHARIS ve FOREZ

ŘEŠENÍ

Multi-licenční implementace MES PHARIS zajišťující řízení výroby v lisovně plastů, nástrojárně a lisovně kovů. Navíc je náš systém nasazen i v rumunské výrobní pobočce tohoto váženého dlouholetého zákazníka. Jedním ze specifik tohoto klienta je, že MES PHARIS je zde používán jako primární správce technologických postupů, což bývá obvykle otázkou ERP systémů. Dále bychom pak mohli jmenovat automatické generování výrobní dokumentace, pokročilý reporting (nutnost pro automotive), detailní rozvrhování výroby atd.

DALŠÍ REFERENCE

Logo BOSCH
BOSCH
Komplexní sběr technologických dat ve výrobním informačním systému a jejich analýza pro potřeby quality assurance (QA) procesu v automotive výrobě. Současně MES PHARIS poskytuje pokročilou správu a identifikaci nástrojů.
Logo IDE Pro
IdePro
Názorné uplatnění systému PHARIS v klíčové roli plánování a rozvrhování výroby (APS) u zákazníka, jehož nosnou činností je rozsáhlé prototypování a výroba nástrojů potřebných pro finální produkt.
Logo THK
THK
Pokrytí specifických oblastí pokročilého řízení materiálových požadavků ve výrobě (KANBAN) a automatické sledování a vyhodnocování tzv. „mikroprostojů“ v kovoobráběcí výrobě automotive segmentu.
Logo Nolato
Nolato HU
Ukázková implementace našeho maďarského partnera. PHARIS zde úspěšně naplňuje kombinaci specifických požadavků klasické výroby lisování plastů s přesahem do farmaceutického průmyslu.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…
E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban
Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS