search
--%>

ATEK S.R.O.

Společnost ATEK s.r.o. je ryze česká společnost působící na trhu již od roku 2004, a to bez pomoci j akéhokoli zahraničního kapitálu. Společnost se specializuje na výrobu plastových a pryžových výrobků a montáž komplikovaných celků hlavně pro automobilový průmysl. Součástí výroby je vlastní nástrojárna a unikátní logistické centrum.

Řízení výroby s MES PHARIS ve společnosti ATEK

ŘEŠENÍ

Výrobní systém PHARIS se podílí na komplexním řízení výroby lisovny plastů a montáží, včetně rozšíření o oblasti výrobní logistiky.

Vysoké nároky, plynoucí z dodávek pro nejprestižnější světové výrobce v oboru automotive, jsou od zákazníka přeneseny přímo do výroby společnosti ATEK.

Názornou ukázkou může být například nastavení procesů Just In Sequence (JIS) - dříve bylo pořadí výrobků připravováno až na půdě automobilky, zatímco dnes je odpovědnost za požadované pořadí výrobků přenesena na dodavatele a je tedy součástí objednávky od samotné automobilky. Splnění těchto požadavků na straně výrobce je tedy otázkou správného zaplánování a rozvrhování výrobních příkazů, řízení výroby a plnění kontejneru. Tato funkcionalita je ve společnosti ATEK plně zajištěna systémem PHARIS.

Spokojený uživatel MES PHARIS Daniel Vrána

"Spolupráci s firmou UNIS jsme navázali v roce 2014 za účelem podpory výrobního procesu lisovny specializovaným systémem MES PHARIS. To nám umožňuje v reálném čase plánovat, řídit a odvádět výrobu komplikovaných plastových celků. Pro nově získaný projekt zákazníka Rolls-Royce Motor Cars pro nás UNIS úspěšně implementoval funkcionalitu komplexního řízení výrobního a logistického procesu v režimu Just In Sequence.

Na základě dlouholeté spolupráce a oboustranné spokojenosti plánujeme MES PHARIS v následujících letech rozvíjet."

Daniel Vrána / Manažer informačních technologií / ATEK s.r.o.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@pharis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN