search
--%>

VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ

Vysoké učení technické v Brně patří k největším a nejvýznamnějším univerzitám v České republice. Dnes má tato univerzita osm fakult, které navštěvuje přes 19 tisíc studentů, což z Brna dělá univerzitní město plné života. Univerzita se pravidelně umísťuje v žebříčcích nejlepších světových univerzit a vychovává tak našemu regionu tisíce mladých talentů ročně.

Řízení výroby a digitalizace výroby s využitím MES PHARIS na VUT Brno

ŘEŠENÍ

S VUT v Brně dlouhodobě spolupracujeme na rozvoji vybraných klíčových komponent systému a vývoji algoritmů pro MES PHARIS, a to formou přímé spolupráce, společných R&D projektech nebo garancí bakalářských a diplomních prací.

S Fakultou podnikatelskou jsme realizovali implementační projekt podporující výuku studijních programů zaměřených na řízení podniků, management výroby a optimalizaci výrobních procesů. MES PHARIS zde plní roli SW zázemí a demonstračního nástroje.

S Fakultou informačních technologií spolupracujeme na vývoji klíčových algoritmů, výkonového testování a v oblasti analýzy a zpracování dat.

Společné aktivity nacházejí přímé uplatnění v systému MES PHARIS – spolupráce s Vysokým učením technickým v Brně nám dává široké možnosti kontinuálního rozvoje MES PHARIS.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@unis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN