THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, A.S.

THK RHYTM AUTOMOTIVE je příkladnou ukázkou udržení výrobní tradice a zkušeností, jejichž počátky se datují až do poválečného Československa. Dnes je tato výrobní společnost, ležící v krajině malebné České Kanady, součástí nadnárodní THK Group a je předním evropským výrobcem podvozkových dílů, dílů řízení pro osobní a v menší míře i nákladní automobily. Součástí závodu je i vývojové a testovací centrum, které se zaměřuje na podvozkové díly a klouby řízení. Ročně se zde vyrobí až 40 miliónů kloubů pro táhla řízení, ramena pro zavěšení kol, svislé kolové klouby, apod.

ŘEŠENÍ

Výrobní informační systém MES PHARIS zde plní úlohu plnohodnotného MES systému pro efektivní řízení a monitoring kovoobráběcího provozu s využitím přímé komunikace s CNC stroji.

Významnou roli hraje v THK i řešení v oblasti kvality na bázi integrace výrobního klienta MES PHARIS s lokálním quality systémem PALSTAT. Značný přínos spatřuje investor rovněž v silné elektronické podpoře vizuálního managementu a on-line dostupnosti specifických reportů a ukazatelů přímo na pracovištích.

V oblasti materiálové logistiky nahradil MES PHARIS papírové řešení typu KANBAN, čímž bylo dosaženo efektivního řízení závozu a odvozu materiálu a výrobků z jednotlivých pracovišť.

U vybraných výrobků používá THK integrovaný proces kontroly 1. kusu, který významně zvyšuje kvalitu výroby a trasovatelnost předepsaných kontrolních kroků.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…
E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban
Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

SKUPINA UNIS

MES PHARIS
Sochorova 34, 616 00 Brno
Česká republika
UNIS, A.S.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
DIVIZE LETECKÁ A
POKROČILÉHO ŘÍZENÍ
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ
VTP UNIS
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
UNIS POWER
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
@2021 UNIS, A.S. | Design by PUXdesign