search
--%>

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, A.S.

THK RHYTM AUTOMOTIVE je příkladnou ukázkou udržení výrobní tradice a zkušeností, jejichž počátky se datují až do poválečného Československa. Dnes je tato výrobní společnost, ležící v krajině malebné České Kanady, součástí nadnárodní THK Group a je předním evropským výrobcem podvozkových dílů, dílů řízení pro osobní a v menší míře i nákladní automobily. Součástí závodu je i vývojové a testovací centrum, které se zaměřuje na podvozkové díly a klouby řízení. Ročně se zde vyrobí až 40 miliónů kloubů pro táhla řízení, ramena pro zavěšení kol, svislé kolové klouby, apod.

Řízení výroby a digitalizace výroby s využitím MES PHARIS v THK Dačice

ŘEŠENÍ

Výrobní informační systém MES PHARIS zde plní úlohu plnohodnotného MES systému pro efektivní řízení a monitoring kovoobráběcího provozu s využitím přímé komunikace s CNC stroji.

Významnou roli hraje v THK i řešení v oblasti kvality na bázi integrace výrobního klienta MES PHARIS s lokálním quality systémem PALSTAT. Značný přínos spatřuje investor rovněž v silné elektronické podpoře vizuálního managementu a on-line dostupnosti specifických reportů a ukazatelů přímo na pracovištích.

V oblasti materiálové logistiky nahradil MES PHARIS papírové řešení typu KANBAN, čímž bylo dosaženo efektivního řízení závozu a odvozu materiálu a výrobků z jednotlivých pracovišť.

U vybraných výrobků používá THK integrovaný proces kontroly 1. kusu, který významně zvyšuje kvalitu výroby a trasovatelnost předepsaných kontrolních kroků.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@pharis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN