search
--%>

ROBERT BOSCH, SPOL. S R.O.

Společnost Robert Bosch v Českých Budějovicích byla založena v roce 1992 a od roku 1995 se společnost Robert Bosch GmbH stala jediným vlastníkem této výrobní pobočky. Tento největší zaměstnavatel na jihu Čech v oboru strojírenství se zaměřuje především na vývoj a výrobu komponent do osobních automobilů, a to jak pro evropské, tak i asijské značky.

Řízení výroby a digitalizace výroby s využitím MES PHARIS v BOSCH

ŘEŠENÍ

MES PHARIS zde pokrývá vrstvu pro komplexní sběr technologických dat každého výrobního cyklu, jejich analýzu a zpracování pro potřeby quality assurance (QA) procesů, včetně postoupení dat korporátnímu quality systému.

Současně zde náš systém poskytuje pokročilou správu řídicích programů jednotlivých pracovišť a identifikaci nástrojů, primárně forem v lisovně plastů.

Implementace MES PHARIS v RBCB České Budějovice je krásnou ukázkou integrace MES do mozaiky komplexního řízení výroby, a to jak vertikálně směrem vzhůru (ERP) či dolů (připojení strojů - sběr stovek technologických parametrů v každém výrobním cyklu), tak i horizontálně (poskytování předzpracovaných dat do korporátního QA systému). Současně zde náš systém poskytuje pokročilou správu řídicích programů jednotlivých pracovišť a identifikaci nástrojů, primárně forem v lisovně plastů.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@unis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN