search
--%>

Rumunská společnost Metaplast, která je významným členem MEN Industry Group a byla založena již na úplném startu devadesátých let, je od počátku své existence zaměřena na plastikářskou výrobu s podílem montážní a elektrické výroby. Objemem výroby a svými zákazníky jako např. Renault, Dacia, Ford, VW, Land Rover, Maserati apod. se řadí mezi špičku tzv. 2nd-tier dodavatelů v automotive na světové úrovni.

Řízení výroby a digitalizace výroby s využitím MES PHARIS v Metaplast

ŘEŠENÍ

MES PHARIS zabezpečuje komplexní řízení výroby v celé své šíři, od plánování, přes evidenci a sledování výroby, až po správu obalových jednotek, školení a quality assurance procesy atd.

Samotná výroba a kompletace mnoha automobilových součástek se skládá z vícero různě navazujících operací, a právě díky tomu je klíčovým aspektem monitoring pohybu polotovarů napříč celou výrobou. MES PHARIS v takové výrobě uplatňuje své nástroje pro tvorbu, tisk, evidenci a správu štítků i obalových jednotek.

Jednoznačná identifikace výroby, a to jak na úrovni kusů či celých obalových jednotek, se tak stává páteří výroby prostupující od zaplánování výrobního příkazu, až po samotnou expedici výrobku.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@unis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN