search
--%>

IDÉ-PRO SKIVE A/S

Dánská inženýrská a konstrukční společnost Idé-Pro byla založena v roce 1994 a již tři roky po svém založení zakoupila první vstřikovací stroje. Tím své aktivity rozšířila o samotnou výrobu. Dnes je tato relativně malá firma (cca. 200 zaměstnanců) špičkou v oblasti prototypování a malosériové výroby z plastů, EPS a lehkých kovů, hliníku, zinku a hořčíku.

Řízení výroby a digitalizace výroby s využitím MES PHARIS v IDE Pro

ŘEŠENÍ

MES PHARIS zabezpečuje komplexní řízení výroby, včetně vysokých nároků na náš modul detailního plánování a rozvrhování (APS).

Právě na modul APS a samotný proces uvolňování výrobních příkazů do výroby jsou kladeny extrémní nároky, a to díky časté malo-sériovosti plynoucí z procesu tzv. prototypingu. Součástí výroby je i dohled nad nástroji (formami) určenými pro malé výrobní dávky.

Významným motivem pro maximální využití možných automatizovaných scénářů systému MES PHARIS je skutečnost, že hodinová mzda zaměstnance ve výrobě je stále více jak dvojnásobná v porovnání se střední a východní Evropou. Za důsledným zaváděním principů Industry 4.0 do výroby v tomto podniku stojí tedy jasná úspora nákladů plynoucí z optimalizace všech výrobních procesů.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@unis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN