search
--%>

HUSQVARNA MANUFACTURING CZ S.R.O.

Počátky tohoto závodu, v krásném prostředí krajiny hor Jeseníků, se datují do roku 1867, ovšem od roku 2006 je tato výroba ve Vrbně pod Pradědem ve správě koncernu firmy Husqvarna a je zaměřena především na komponenty pro zahradnictví a automotive.

Řízení výroby a digitalizace výroby s využitím MES PHARIS v Husqvarna

ŘEŠENÍ

Integrací systému s korporátním ERP SAP se MES PHARIS stal primárním systémem pro komplexní řízení výroby lisovny plastů. Zajímavostí tohoto projektu byla úprava mobilního řešení pro naskladňování finálních produktů.

V samotné výrobě nalezneme ukázku tzv. více-strojové obsluhy, tedy nastavení procesů tak, že jeden operátor je odpovědný za dohled nad více výrobními příkazy najednou. Chytré a ergonomické uspořádání aplikace MES PHARIS pro výrobní terminál umožňuje minimalizovat počet potřebného HW ve výrobě a operátor tak může velmi rychle a efektivně využívat např. jeden terminál pro více strojů (výrobních zakázek), a to jak pro registrace k výrobě, odvodům práce, evidenci neshodných kusů, sdílení dokumentace, školení, reportů, zasílaní zpráv a podobně.

DALŠÍ REFERENCE

VŠECHNY REFERENCE
Logo IDE

IDÉ-PRO SKIVE, DK

Názorné uplatnění systému PHARIS v klíčové roli plánování a rozvrhování výroby (APS) u zákazníka, jehož nosnou činností je rozsáhlé prototypování a výroba nástrojů potřebných pro finální produkt.

Logo THK

THK

Pokrytí specifických oblastí pokročilého řízení materiálových požadavků ve výrobě (KANBAN) a automatické sledování a vyhodnocování tzv. „mikroprostojů“ v kovoobráběcí výrobě automotive segmentu.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@unis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN