search
--%>

REFERENCE MES PHARIS

Logo IDE pro

IDÉ-PRO SKIVE

Názorné uplatnění systému MES PHARIS v klíčové roli plánování a rozvrhování výroby (APS) u zákazníka, jehož nosnou činností je rozsáhlé prototypování a výroba nástrojů potřebných pro finální produkt.

Logo THK

THK

Pokrytí specifických oblastí pokročilého řízení materiálových požadavků ve výrobě (KANBAN) a automatické sledování a vyhodnocování tzv. „mikroprostojů“ v kovoobráběcí výrobě automotive segmentu.

Logo Nolato

NOLATO HU

Ukázková implementace našeho maďarského partnera. PHARIS zde úspěšně naplňuje kombinaci specifických požadavků klasické výroby lisování plastů s přesahem do farmaceutického průmyslu.

Logo VUT Brno

VUT BRNO

Systém MES PHARIS se dnes hrdě řadí mezi ty hráče na trhu, kteří stanovují standardy a normy. Důkazem je využití MES PHARIS v rámci výukového programu Management výroby na Fakultě podnikatelské.

Logo Lukov

LUKOVPLAST

Sériová výroba jak v lisovně plastů, tak i na montážní MQB lince pro platformu VW. Systém MES PHARIS poskytuje silnou podporu v oblasti automatizace výrobního procesu a jednoznačné identifikace vyrobených kusů.

Logo Sellier & Bellot

SELLIER & BELLOT

Traceabilita obalových jednotek přes vícero obalových jednotek v tzv. „high volume production“ byla pro MES PHARIS velkou výzvou, ale i příležitostí pro další rozvoj specifických zákaznických funkcionalit.

Logo ATEK

ATEK

Zvýšeným nárokům na 2nd-tier dodavatele v automotive čelíme s našimi klienty společně. Ve společnosti ATEK pomáhá PHARIS s plánováním a řízením výroby v režimu Just In Sequence (JIS), které je doplněno o podporu zařazení automatizovaných kontrolních přípravků do výrobního procesu.

Logo Kovokon

KOVOKON

Sledování OEE a dalších ukazatelů patří k základním funkcionalitám MES PHARIS. V oblasti kovoobrábění je tato oblast dvojnásobně důležitá, neboť jejich vyhodnocování může přinášet významné úspory.

DALŠÍ REFERENCE
Logo Koh-i-noor

KOH-I-NOOR PONAS

Komplexní řízení výroby lisovny plastů, včetně sběru dat ze strojů a periferních zařízení (sušicí a temperační zařízení), řízení údržby, správy nástrojů, řízení kvality, vizualizace výroby a další.

Logo Kasko

KASKO

Komplexní řízení výroby lisovny plastů a kompletační dílny, včetně sběru dat ze široké škály výrobních zařízení různého stáří a možností připojení.

Logo Metaplast

METAPLAST

Monitoring pohybu polotovarů a jednoznačná identifikace výroby na úrovni kusů či celých obalových jednotek se stává páteří celé výroby.

Logo Continental

CONTINENTAL

Pokrytí procesu sběru technologických dat každého výrobního cyklu, jejich analýza a zpracování pro potřeby quality assurance (QA) procesů.

Logo Mergon

MERGON

Zabezpečení výroby vyfukování plastů s využitím hromadných odvodů práce při výrobě více druhů výrobků v rámci jednoho výrobního cyklu stroje a pokročilá funkcionalita správy obalových jednotek.

Logo Husqvarna

HUSQVARNA MANUFACTURING

Nejen chytré a ergonomické uspořádání aplikace MES PHARIS výrobního terminálů, ale i jejich fyzické umístění a optimalizace procesů umožňuje minimalizovat počet potřebného HW.

Logo Gumotex

GUMOTEX

Komplexní digitalizace řízení výroby vstřikování plastů s využitím on-line komunikace se vstřikovacími lisy, správy forem, evidence kontrol a řízením procesů dle normy IATF 16949.

Logo Forez

FOREZ

Plánování a rozvrhování výroby kovových dílů zastřikovaných nebo montovaných do plastových sestav.

Komplexní MES pro řízení výrobyKomplexní MES/MOM řešení - modulární a dynamický systém
Integrace MES PHARIS s ERPStandardizovaná integrace s produkty třetích stran
Efektivní výroba s MES PHARISSystém pro zvýšení rentability a efektivity výroby
Standard IATF 16949 v MES PHARISStandardem pro automotive – reflektuje standardy IATF 16949

INTEGRACE NA ERP SYSTÉMY

Logo SAP ERP
Logo Helios
Logo QI ERP
Logo Navision
Logo Infor
Logo Aimtec
Logo BYZNYS
Logo Dialog
Logo Dimenze
Logo Entry
Logo OR
Logo MAX ERP
Logo Oracle
Logo Pohoda ERP
Logo Bydesign
Logo Visma

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@pharis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN