search
--%>

KDO JSME

Jsme tým nadšených lidí, kteří chtějí změnit způsob, jakým dnes fungují průmyslové podniky. Naším cílem jsou jednodušší, efektivnější a přehlednější výrobní procesy ve velkých výrobních firmách i menších podnicích.
NAPIŠTE NÁM
Brno region
Naším domovem je Brno a #brnoregion, jedno z nejkrásnějších míst v Česku, ve kterém se kromě jiného nachází i české Silicon Valley. Podobně jako to kalifornské, je i české Silicon Valley místem, kde se rodí nové technologie a inovace. Díky tomu dokážeme jít s dobou a přinášet ty nejnovější trendy svým zákazníků.

NABÍRÁME NOVÉ KOLEGY! A MOŽNÁ HLEDÁME DO TÝMU PRÁVĚ TEBE!

Vyvíjíme výrobní informační systém MES PHARIS, nejprodávanější MES systém v ČR.
Náš produkt používají velcí hráči jako Robert Bosch, Continental Automotive, KOH-I-NOOR Machinery, THK Rhythm Automotive, Gumotex, Sellier & Bellot a další. Expandujeme do zahraničí a rozšiřujeme náš tým o nové kolegy. Přidej se k nám a dělej s námi IT, které má smysl a které pomáhá výrobním podnikům zefektivňovat výrobní procesy a zlepšovat výrobky!
Tým MES PHARIS - digitalizace a řízení výroby

JSME ČLENEM SKUPINY UNIS

Skupina UNIS je ryze českou soukromou skupinou, která zastřešuje špičkové technologické společnosti z různých oborů. Mezi hlavní činnosti mateřské společnosti UNIS, a.s. patří realizace projektů v investiční výstavbě zaměřené do oborů zpracování ropy a zemního plynu, petrochemie, chemie a energetiky v dodavatelské formě tzv. „na klíč“ (model EPC nebo EPC-M).
Společnost se dále věnuje hi-tech oblastem vývoje řídicích systémů v letectví (FADEC, ECU) a elektrotechnickému zkušebnictví (EMC, RTCA/DO-160, mechanické rázy a vibrace, …).
UNIS

CERTIFIKACE A ČLENSTVÍ

Jsme aktivními členy několika zájmových organizací a sdružení (Regionální hospodářská komora Brno, Industry Cluster 4.0, MES Centrum) a spolupracujeme s vysokými školami. Kvalitu našich výrobků a služeb jsme schopni dokladovat pomocí certifikátů od renomovaných auditorských firem. V oblasti IT služeb jsme držiteli ISO/IEC 20000-1:2001 a jsme také držiteli certifikátu dokladující řízení bezpečnosti informací v souladu s normou ISO/IEC 27001:2013.
Logo Industry Cluster 4.0
Logo ISA
Logo ISO 27000
ISO 9001
Logo Microsoft

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve bude kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Tomáš Hradský

Vedoucí týmu MES PHARIS

thradsky@unis.cz
+420 720 948 673