Upozornění

Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vás upozornit, že v pracovní dny v období od 28.12. - 31.12.2020 bude probíhat v naší společnosti celozávodní dovolená. Provoz v tomto termínu bude maximálně omezen.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné prožití Vánoc a šťastný Nový rok 2021.

Nové výzvy i v době covidové

Zveme Vás na zajímavý webinář, který organizuje Industry Cluster 4.0, z.s. a seznamte se s další klíčovou oblastí MES PHARIS, konkrétně s modulem Just In Sequence. Jde o krásnou ukázku jak pokrýt a pomoci řešit zvyšující se požadavky výrobců automotive.

Výročí

Letošní rok je pro společnost UNIS významný mezník. V květnu oslavíme 30. výročí působení na trhu. Za toto časové období se UNIS stal uznávanou a renomovanou společnosti jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.
V rámci oslav se chystají další novinky a akce, které budeme na webové stránky postupně přidávat.

Webinář

Rádi bychom Vás pozvali na webinář pořádaný společností INTEMAC s podtitulem: Nové trendy v MES systémech a jejich aplikace, na kterém budeme aktivně prezentovat případovou studii nasazení MES PHARIS ve výrobním podniku jednoho z našich zákazníků. Dozví te se, jak uchopit Industry 4.0 a jak využít jeho prvky v praktické rovině, jak lze díky MES systému optimalizovat jednotlivé výrobní fáze a jak automatizovat celý výrobní proces.

Webinář je určen pro strojírenské a výrobní firmy, management a majitele malých a středních podniků.

Webinář se bude konat ve středu 6.května 2020 v 10 hodin na webových https://www.dih-digimat.cz/. Účastna webináři je zdarma. Pro účast na webináři je nutné se registrovat na webových stránkách DIGMATu v sekci Kalendář akcí.

Zachovejte klid a dávejte na sebe pozor!

Doufáme, že Vy a Vaše rodiny jste v pořádku. Ujišťujeme Vás, že i v těchto krušných dobách je tým MES PHARIS plně k dispozici.

Neustále a bedlivě sledujeme celosvětovou situaci okolo šíření Covid-19 a upravujeme náš způsob fungování tak, abychom Vám poskytli maximální možnou podporu.

Náš vývojový tým pracuje z bezpečí domácího prostředí a nijak nedošlo k narušení kontinuity prací nad MES PHARIS. Pravidelně Vás budeme informovat o novinkách a zajímavostech z vývoje.

V oblasti zákaznické podpory, s ohledem na snahu snížit riziko přenosu coronaviru na člověka, se společnost UNIS a.s. rozhodla omezit přímý kontakt se zákazníky na minimum. Používejte prosím pouze telefon a online komunikaci.

Hodně sil a pevné zdraví pro Vás a Vaši rodinu!

MES PHARIS je mezi úspěšnými exportéry agentury Czech Trade

Díky úspěšné spolupráci s agenturou Czech Trade se MES PHARIS týmu podařilo před několika lety vyhrát první projekt na implementaci MES PHARIS v Maďarsku. Od té doby se spolupráce mezi Czech Trade a UNIS úspěšně rozvíjí a dnes již spolupracujeme ve více zahraničních regionech než kdy předtím. Díky velkorysé podpře agentury Czech Trade jsme schopni si své minulé úspěchy znovu připomínat například ve formě reportážních videí. Jedno takové právě vzniklo ve spolupráci se společností ATEK, která je jedním z našich vážených klientů v oblasti automotive. V ATEK jsme natočili video, které dokumentuje implementaci MES PHARIS v několika odděleních závodu v Moravské Třebové a doplnili ho příběhem o tom, jak vlastně celá spolupráce mezi UNIS a Czech Trade začala. Takže se pohodlně usaďte, dejte si kafe a užijte si video, které vzniklo díky spolupráci Czech Trade, UNIS, ATEK and S&T Consulting Hungary.

Video samotné je dostupné na Youtube kanálu agentury Czech Trade..
Chcete vědět více? Napište nám a my se Vám ozveme.
E-mail: *
Telefon:
Jméno a Příjmení:
Firma: