search
--%>

SLEDOVÁNÍ ROZPRACOVANÉ VÝROBY

MES PHARIS poskytuje on-line přehled o stavu rozpracovanosti zakázek ve výrobě, včetně přehledného znázornění plnění operátorů a výkonnosti jednotlivých pracovišť.

ZAKÁZKY VE VÝROBĚ POD KONTROLOU

Po zavedení systému MES PHARIS už nemusíte chodit do výroby a dohledávat stav zakázky. Využití výrobních terminálů pro evidenci práce seřizovačů a operátorů vede ke zprůhlednění rozpracovanosti výrobních zakázek. Systém nabízí on-line přehled o stavu všech výrobních zakázek a predikci jejich dokončení.

MES PHARIS je schopen prediktivně zobrazovat informaci o aktuálním stavu plnění STÍHÁM / NESTÍHÁM včetně případného grafického znázornění skluzu ve výrobě. Pro upozornění na skluz ve výrobě je možné využít alarmový systém.

VYBRANÉ REFERENCE MES PHARIS

Sledování rozpracované výroby, stav rozpracovanosti v MES

Stav rozpracovanosti zakázek ve výrobě, plnění

Systém nabízí on-line přehled rozpracovanosti výrobních zakázek.

Ukazatelé plnění (stíhám/nestíhám) a aktuální míra zmetkovitosti jsou důležitými ukazateli pro rozhodování při operativním řízení výroby.

Výkonnost operátorů, KPI, OEE

Aktuální výkonnost operátorů

Systém nabízí přehled aktuálně alokovaných pracovníků k výrobním zakázkám u stroje/pracoviště.

Detailní přehled s volitelnými atributy je možné zobrazit v MES PHARIS v hlavním klientu, dynamickém reportu, popř. na vizualizačních obrazovkách.

Optimalizace výroby v MES

Včasná predikce dokončení výrobní operace

Pro podporu Štíhlé výroby a naplnění programu SMED (Single Minute Exchange of Dies) nabízí MES PHARIS funkci predikce blížícího se konce výrobní operace. To umožňuje optimalizaci a krácení režijních časů spojených s přeseřízením, či přestavbou zařízení. Tato funkce napomáhá rovněž v oblasti včasné přípravy materiálů, obalových jednotek, popř. přípravy nástrojů.

V systému je možné nastavit upozornění potřebných osob (manipulant, seřizovač…) na blížící se konec zakázky. Ti mohou včas zahájit přípravné práce, což má za následek snížení neproduktivních časů.

Optimální plán a rozvrh výroby v MES

Rozpracovanost vstupuje do výrobního plánu

Výhodou kapacitního plánování a rozvrhování je schopnost zohlednit aktuální stav rozpracovanosti výroby. To vede ke zpřesnění výrobního plánu.

Dalšími významnými faktory, které zpřesňují výpočet výrobního plánu jsou omezující zdroje: materiály, nástroje, zařízení, údržby, personál.

VYUŽIJTE OVĚŘENÉ ŘEŠENÍ

Rádi Vám pomůžeme s digitalizací procesů a řízením výroby v souladu s IATF 16 949. Získáte tak on-line přehled o rozpracovaných zakázkách, moderní bezpapírovou výrobu, precizní podklady pro zákaznické audity, zpětnou dohledatelnost, a to vše v souladu s principy Průmyslu 4.0. Tato konkurenční výhoda Vám bude nápomocna také pro získání nových projektů. Zbavte se chaosu v evidenci, stresu před audity a využijte profesionální a dlouhodobě ověřené řešení.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban Head of Sales and Marketing MES PHARIS

Martin Urban

Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

murban@unis.cz
+420 725 573 112

LinkedIN