search
--%>

NABÍRÁME NOVÉ
KOLEGY !

A možná hledáme právě tebe!

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Vyvíjíme výrobní informační systém MES PHARIS, nejprodávanější MES systém v ČR. Využívají nás velcí hráči jako Robert Bosch, Continental Automotive, KOH-I-NOOR Machinery, THK Rhythm Automotive, Gumotex, Sellier & Bellot a další. Expandujeme do zahraničí a rozšiřujeme náš tým o nové kolegy.

Jsme tým složený z vývojářů, analytiků, implementátorů, zákaznické podpory a obchodníků. V rámci jakékoliv pozice můžeš růst a budeš mít i unikátní možnost nakouknout pod pokličku fungování nejmodernějších výrobních podniků.

Hledáme kandidáty, kteří dokáží náš tým obohatit po profesní i osobnostní stránce. Nabízíme téměř rodinnou atmosféru a tým, ve kterém má každý člen prostor pro realizaci. Přidej se k nám a dělej s námi IT, které má smysl a které pomáhá výrobním podnikům zefektivňovat výrobní procesy a zlepšovat výrobky!

Pracovat s námi můžeš v kancelářích v Brně, Českých Budějovicích a nebo Třebíči.

Jsme profesionálovéJsme profesionálové. Odvádíme kvalitní práci a dodržujeme naše sliby.
Jsme proaktivníJsme proaktivní. Nečekáme na jasné zadání. U práce přemýšlíme a nápady aktivně realizujeme.
Orientace na zákazníkaJsme orientovaní na zákazníka. Potřeby našich zákazníků jsou naší každodenní inspirací.
OtevřenostJsme otevření. Vítáme všechny nápady a neotřelá řešení. Každý dostane v týmu prostor.
VizeMáme jasné vize. Náš produkt chceme posouvat a rozvíjet každý den.

NAŠE PŘÍBĚHY

Mirek

MIROSLAV

Hlavní analytik

Baví mě analyzovat nové nápady, které rozšiřují a posunují systém MES PHARIS dopředu a současně naplňují vize, trendy, normy a standardy v digitalizaci průmyslu. Rád předávám zkušenosti a znalosti členům týmu i implementačním partnerům. Pro úspěch jakéhokoliv většího systému je klíčová perfektní dokumentace a zaškolení. Proto dohlédnu, aby všichni zúčastnění získali v naší ACADEMY PHARIS přesně ty informace, které potřebují. Procesní modely, UML diagramy a vizualizace jsou v moderní analýze, návrhu i dokumentaci samozřejmostí.

Adam

ADAM

Tester

Každý podnik je jedinečný organismus, proto se zřídka kdy stává, že by se naše práce stávala rutinou. Jako tester procházím do detailu každou funkcionalitou systému a k tomu se setkávám i s různými druhy výrobních zařízení nebo jejich simulátory. Mým úkolem je otestovat, že vše dohromady funguje a předat tak zákazníkovi ověřený produkt.

Pali

PAVOL

Vývojář, SCRUM master

Byť súčasťou pracovného kolektívu, do ktorého sa človek rád každé ráno vracia je asi jeden z najlepších aspektov vôbec. Vnímať prácu ako miesto, kde sa človek cíti dobre, má možnosť sa zlepšovať v oblastiach, ktoré ho zaujímajú, kde môže prinášať nové nápady a zároveň mať vedľa seba kolegov, ktorí sú ochotní poradiť a pomôcť s čímkoľvek je veľké plus v pracovnom živote! To všetko som našiel v Unise, pri vývoji MES PHARIS.

Martin

MARTIN

Vedoucí oddělení Prodej a marketing MES PHARIS

Neuvěřitelné je po 12ti letech praxe nenarazit na stereotyp. Mým hnacím motorem je pozitivní zpětná vazba od klientů, že jim MES PHARIS dává tolik potřebná data pro efektivní řízení. Pomáhat renomovaným výrobcům s digitalizací provozů je pro mne výzvou.

Martin

MARTIN

Vedoucí týmu MES PHARIS

Mám radost, když vidím, že vše, na čem pracujeme, má pro zákazníka obrovský smysl a přidanou hodnotu. Jako tým jsme si prošli vývojem celého produktu a já jsem hrdý na to, co všechno jsme dokázali. Pracovat se skvělým týmem a mít možnost sledovat, jak náš vlastní produkt pomáhá s digitální transformaci podniků mě prostě baví.

Radek

RADEK

Helpdesk

Helpdesk je pro naše zákazníky branou do naší společnosti. Rád pomáhám našim zákazníkům řešit každodenní starosti. Mám přehled o tom, jaké procesy se u daného zákazníka řeší, jak fungují ve výrobě a co všechno je potřeba k tomu, aby byly jejich výrobky vyrobeny včas a v potřebné kvalitě. Starám se o to, aby systém běžel u každého zákazníka jako švýcarské hodinky.

Radek

RADEK

Technical writer

Dokumentace je mým posláním. Nemám rád chaos a baví mě dávat věcem řád. Věřím, že s naší technickou dokumentací zvládne zákazník MES PHARIS i s prstem v nose!

Lubomír

LUBOMÍR

Vedoucí oddělení testování

Baví mě řešit problémy. Vždy jsem příjemně překvapen, co vše MES PHARIS umožňuje. Jak dobře se dají kombinovat různé funkcionality, aby se docílilo chtěného stavu. Spokojení zákazníci a uživatelé jsou mým cílem. A MES PHARIS je pro mne výbornou platformou.

OTEVŘENÉ PRACOVNÍ POZICE

NA ČEM DĚLÁME?

MES PHARIS je z technologického pohledu komplexní informační systém, který se skládá ze serverové části (back-end), hlavního webového klienta (front-end) a výrobních terminálů rozmístěných u strojů ve výrobě.

Back-end aplikace je napsán ve frameworku .NET, pro front-end tenkého klienta pak používáme technologie ASP.NET a Angular. Výrobní terminál je postaven na technologii WPF.

Jsme Gold partnerem společnosti Microsoft, takže je většina systému postavena právě na technologiích této společnosti. Ale máme i samostatné části, které běží na Linuxu a využívají kontejnerové technologie a některé moduly připravujeme na provoz v cloudu.

Jako tým fungujeme v agilním SCRUMu, který jsme si mírně uzpůsobili našim potřebám. Pro user-stories, tasky, issues a dokumentaci používáme MS DevOps server a všechny zdrojové kódy máme v Git repozitářích.

Kariéra v týmu MES PHARIS

CHCETE VYVÍJET MES PHARIS S NÁMI?

Dejte nám o sobě vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…

E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Tomáš Hradský MES PHARIS team manager

Tomáš Hradský

Vedoucí týmu MES PHARIS

thradsky@pharis.cz
+420 720 948 673