Nabíráme nové kolegy!

A možná hledáme do týmu právě Tebe!

Vyvíjíme výrobní informační systém MES PHARIS, nejprodávanější MES systém v ČR. Využívají nás velcí hráči jako Robert Bosch, Continental Automotive, KOH-I-NOOR Machinery, THK Rhythm Automotive, Husqvarna a další. Expandujeme do zahraničí a rozšiřujeme náš tým o nové kolegy.

Pracovní příležitosti

ASP .NET vývojář
Sales and marketing manager
TESTER/KA výrobního informačního systému

Poskytnuté osobní údaje bude správce (UNIS, a.s.) zpracovávat v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, pro účely výběrového řízení. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Subjekt údajů (uchazeč) má právo na přístup k osobním údajům ve smyslu § 46 odst. 4 zákona o zpracování osobních údajů a pokud se domnívá, že správce zpracovává jeho osobní údaje v rozporu s ochranou jeho soukromého života či v rozporu se zákonem, může dle § 49 odst. 1 zákona o zpracování osobních údajů požadovat po správci vysvětlení, či aby odstranil vzniklý stav. Subjekt údajů má právo ve smyslu § 29 odst. 2 zákona 110/2019 Sb., svůj souhlas kdykoli odvolat.
var leady_track_key = "etJa8JZ6HsvjVdJx"; (function () { var l = document.createElement("script"); l.type = "text/javascript"; l.async = true; l.src = 'https://t.leady.com/' + leady_track_key + "/L.js"; var s = document.getElementsByTagName("script")[0]; s.parentNode.insertBefore(l, s); })();