search
--%>

AKTUALITY

Nechte si nasadit pilotní projekt MES PHARIS

Nabízíme možnost implementace pilotního projektu na vytipované pracoviště pro seznámení se s prostředím MES systému, jeho ovládáním a přínosy.

ČÍST VÍCE

Možnost využití pronájmu MES PHARIS

Nabízíme možnost využití Pronájmu licencí jako pomoc klientům pro nezatížení cash-flow. Nemusíte řešit zařazování do investičního plánu.

ČÍST VÍCE

MES PHARIS pro ZEZ SILKO, s.r.o.

Po třech měsících provozování pilotního projektu MES PHARIS, který rozptýlil obavy z náročnosti projektu, jsme se vzájemně dohodli na rolloutu MES systému na všechna pracoviště výroby výkonových kondenzátorů.

ČÍST VÍCE

MES systém pro Project Controls, s.r.o.

Úspěšně jsme zahájili implementační práce výrobního informačního systému PHARIS ve společnosti Project Controls, s.r.o. Projekt je zaměřen na digitalizaci a řízení výroby lankových systémů do automobilů, vlaků a letadel.

ČÍST VÍCE

MSV BRNO 2022

Společnost UNIS se 4. – 7. října 2022 zúčastní 63. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Najdete nás v pavilonu Digital factory. Jste srdečně zváni.

ČÍST VÍCE

Lean Summit CzechoSlovakia

Největší akce na Slovensku a v Čechách věnovaná procesům zlepšování výroby!
https://beexcellent.cz/lean-summit-czechoslovakia

Už se to blíží. Za MES PHARIS® jedeme v silné sestave. Stejně tak i náš lokální partner, společnost IPM Solution s.r.o.

ČÍST VÍCE

Dodávka MES PHARIS do společnosti PF Plasty CZ s.r.o.

UNIS zahájil nový implementační projekt na dodávku MES systému PHARIS® do výrobního závodu společnosti PF Plasty CZ s.r.o. , jehož produkce je zaměřena především na automobilový průmysl.

ČÍST VÍCE

Spouštění zkušebního provozu ve společnosti AAH Plastics, Solčany, Slovensko

UNIS úspěšně dokončuje implementační projekt na dodávku MES PHARIS® do nového výrobního závodu slovenské společnosti AAH Plastics Solčany...

ČÍST VÍCE

MES systém PHARIS řídí nově výrobu společnosti ATEK s.r.o. v režimu Just-In-Sequence

Díky flexibilitě společnosti UNIS se společnosti ATEK podařilo získat nové projekty pro svého významného klienta...

ČÍST VÍCE

Zákaznický den MES PHARIS

V úterý 27.4.2021 pořádáme tradiční zákaznický den MES PHARIS. Těšit se můžete na novou aplikaci pro PDA na platformě Android, využití reportů Power BI, nový QA proces kontroly 1. kusu a představení modulu Just-In-Sequence.

ČÍST VÍCE

Webinář MES PHARIS

Zveme Vás na seminář pořádaný společností INTEMAC, který se jmenuje "Nové trendy v MES Systémech a jejich aplikace". Dozvíte se, jak prakticky uchopit koncept Industry 4.0 a jak optimalizovat celý výrobní proces.

ČÍST VÍCE

Úspěšné rozšiřování MES systému ve společnosti Sellier & Bellot a. s. Vlašim

Po dokončení implementace jsme plynule společně přešli rozšiřování výrobního informačního systému PHARIS na další haly společnosti Sellier & Bellot...

ČÍST VÍCE

Dodávka MES PHARIS pro závod skupiny Gumotex Automotive

UNIS uzavřel projekt na dodávku a implementaci MES PHARIS do výrobního závodu slovenské společnosti Ronson Plastics Myjava, která spadá do skupiny Gumotex Automotive.

ČÍST VÍCE

Spolupráce s Czech Trade

Díky úspěšné spolupráci s agenturou Czech Trade se nám již podařilo získat několik zahraničních projektů na implementaci MES PHARIS. Více informací najdete na "Youtube kanálu"

ČÍST VÍCE

Brno Industry Cluster

Zveme Vás na zajímavý webinář, který organizuje "Industry Cluster 4.0, z.s." a kde se seznámíte s klíčovou oblastí MES PHARIS, konkrétně s modulem Just In Sequence. Jde o krásnou ukázku toho, jak pokrýt zvyšující se požadavky výrobců v automotive.

ČÍST VÍCE

30. výročí založení

V květnu 2020 oslavujeme 30. výročí působení na trhu. Během té doby se UNIS stal uznávanou společnosti jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. V rámci oslav se chystá mnoho zajímavých akcí, o kterých vás budeme průběžně informovat.

ČÍST VÍCE