search
--%>

MES SYSTÉM PHARIS - INFORMAČNÍ SYSTÉM PRO ŘÍZENÍ VÝROBY

Systém MES PHARIS zajišťuje řízení výroby a kontinuální sledování výrobních procesů v reálném čase, trasovatelnost výroby, sběr technologických dat a jejich vyhodnocení formou ukazatelů KPI a OEE. Řízení výroby, digitalizace, optimalizace a zlepšení efektivity výrobních procesů dle principů Industry 4.0.

VÍCE O MES PHARIS
Komplexní řízení výroby s MES PHARISKomplexní MES/MOM řešení pro řízení výroby
Optimalizace a trasovatelnost výrobního procesuOptimalizace a trasovatelnost výrobních procesů
Zvýšení rentability a efektivity výrobySystém pro zvýšení rentability a efektivity výroby
Standard IATF 16949Standardem pro automotive – reflektuje standard IATF 16949
Spokojený uživatel MES PHARIS ze společnosti Sellier & Bellot

"Implementací výrobního informačního systému MES PHARIS, který je snadno přizpůsobitelný a obsahuje mnoho funkcí z velké škály oblastí jsme získali skvělý nástroj, který je základem pro odhalení dlouhodobých, ale i aktuálně vznikajících problémů na výrobních halách. Díky MES PHARIS jsme schopni vyhodnocovat jednoduché věci na úrovni stroje, ale i komplexní nedostatky celého výrobního procesu. Prakticky nám zavedení výrobního informačního systému MES PHARIS přineslo detailní a zejména přesné informace o každém momentě ve výrobě, které jsou dalším prostředkem ke zlepšování."

Ing. Lukáš Bleha / Vedoucí útvaru řízení výroby / SELLIER & BELLOT a.s. / Detail reference

Spokojený uživatel MES PHARIS Daniel Vrána

"Výrobní informační systém MES PHARIS nám umožňuje v reálném čase plánovat, řídit a odvádět výrobu komplikovaných plastových celků. Pro nově získaný projekt zákazníka Rolls-Royce Motor Cars pro nás UNIS úspěšně implementoval funkcionalitu komplexního řízení výrobního a logistického procesu v režimu Just In Sequence.

Na základě dlouholeté spolupráce a oboustranné spokojenosti plánujeme řízení výroby s MES PHARIS rozvíjet i v následujících letech."

Daniel Vrána / Manažer informačních technologií / ATEK s.r.o. / Detail reference

Spokojený uživatel MES PHARIS Břetislav Gráf

"Výrobní informační systém pro řízení výroby MES PHARIS nám poskytuje online informace o průběhu a stavu výrobního procesu jak v oblasti kvantity, tak i rychlosti, stability, kvality a technologických parametrů, včetně jejich průběžné kontroly. Zajišťuje avizování odchylek od požadovaných parametrů i okamžitou informaci o nestandardních stavech procesu. Současně pokrývá i řadu podpůrných procesů, mezi něž patří mimo jiné celá oblast řízení údržby nebo agenda školení a průběžného informování zaměstnanců o všech změnách parametrů a nastavení pracovních postupů.

MES PHARIS je velmi silným nástrojem nejen k dosažení efektivity a kvality výrobního procesu, ale i ke kontinuálnímu zlepšování řízení výroby v našem podniku."

Ing. Břetislav Gráf / PROCESNÍ INŽENÝR / KASKO spol. s r.o. / Detail reference

Foto uživatele MES PHARIS ze společnosti Koh-i-noot

V naší výrobě zvláště oceňujeme vlastnosti výrobního informačního systému MES PHARIS např. pro volání kontroly s využitím jejich informování přes vizualizační obrazovky. Také se nám velice osvědčilo nastavení modulu údržby a systém preventivních údržeb strojů navázaný na přesné sledování využití forem. Tento modul velmi chválí především auditoři.

Dalším velkým plusem je nastavení přenosu kompletní výrobní dokumentace v digitální podobě na terminály u strojů, včetně všech postupů, pokynů, katalogů vad apod.

Ing. Alena Machová / Vedoucí lisovny / KOH-I-NOOR Ponas s.r.o. / Detail reference

MODULÁRNÍ VÝROBNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM MES PHARIS

MES PHARIS pokrývá potřeby řízení výroby od okamžiku vystavení výrobního příkazu, přes odvádění výroby až po propuštění a zaskladnění produktu. Zajištuje kontinuální sledování a řízení výroby v reálném čase, sběr dat z technologických zařízení (vstřikovací lisy, CNC stroje, montážní linky, frézy, brusky, přídavná zařízení – sušící zařízení, temperační přístroje, kontrolní stanice) a dlouhodobé ukládání všech průvodních informací.

Podívejte se na naše vícejazyčné video a inspirujte se možnostmi využití MES PHARIS pro řízení výroby ve vašem podniku.

MES PHARIS AKTUÁLNĚ

Hodnocení personálu dle ukazatele OEE - foto z výroby

Hodnocení personálu dle ukazatele OEE

Celková efektivnost zařízení (OEE) je kvantitativním ukazatelem efektivnosti výrobních zařízení, přičemž poskytuje měřitelné srovnání efektivnosti jednotlivých výrobních zařízení i celých výrobních podniků.

ČÍST VÍCE
MSV Brno 2021

MSV Brno 2021

Společnost UNIS se od 08. – 12. listopadu 2021 zúčastní 62. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

ČÍST VÍCE

MEZINÁRODNÍ PARTNERSKÝ PROGRAM

Mezinárodní partnerský program MES PHARIS je platformou pro spolupráci mezi firmou UNIS, a.s. a nezávislými distribučními partnery, kteří poskytují svým klientům analýzu, nasazení výrobního informačního systému MES PHARIS a jeho integraci na další podnikové systémy. V dlouhodobém horizontu poskytují naši partneři poprodejní péči, konzultace a služby spojené s podporou systému.
STAŇTE SE PARTNEREM